میلگرد یک نوع مصالح ساختمانی می باشد که دارای انواع مختلفی است  که از آن ها در سازه ساختمان ها استفاده می شود . میلگرد آجدار ، میلگرد ساده ، کلاف آجدار و کلاف ساده  از نمونه های محصول میلگرد هستند که در ادامه توضیح مختصری درباره هرکدام خواهیم داد . 

1 . میلگرد آجدار : دارای یک سری برجستگی ها در سطح خود می باشند که به آنها آج گفته می شود که این آج ها در اشکالی نظیر جناغی ، مارپیچی و دوکی بر روی میلگرد ایجاد می شوند  . 

2 . میلگرد ساده : میلگرد ساده همانطور که از نامش پیداست دارای سطحی صاف و بدون آج هستند و به صورت شاخه ایی و یا کلاف بسته بندی و عرضه می شوند . 

3 . کلاف آجدار : در واقع همان میلگرد آجدار هست با این تفاوت که میلگرد آجدار رو به صورت شاخه های 12 متری تولید می کنند اما کلاف آجدار رو با دستگاه خم کرده و به صورت کلاف در می آورند . 
4 . کلاف ساده : در واقع همان میلگرد ساده  هست با این تفاوت که میلگرد ساده رو به صورت شاخه های 12 متری تولید می کنند اما کلاف ساده رو با دستگاه خم کرده و به صورت کلاف در می آورند . 


جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت میلگرد و خرید میلگرد میتوانید به سایت آهن 118 مراجعه کرده یا با شماره 54473-021 تماس حاصل نمایید . 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


يادداشت‌های يك دهه چهلی آکام سولفور politicalpost مینو پلاس اپـ ـ ـ ـس شرکت آذر کلايمر تبريز کاسپین رول پلی دانلود نابترین آهنگ ها